Cele podróży

Z Waszyngtonu do Orlando - gotowa trasa kamperem Cruise America – zdjęcie 1
Cele podróży

Z Waszyngtonu do Orlando - gotowa trasa kamperem Cruise America

Ta różnorodna trasa oferuje wszystko: zabytki i atrakcje Waszyngtonu, DC, możliwość odkrywania licznych szlaków pieszych, wspaniałe krajobrazy, obfitość dzikiej przyrody oraz wiele możliwości aktywności na świeżym powietrzu w pięknych parkach stanowych, światowej sławy plaże, w tym Virginia Beach, Outer Banks i Myrtle Beach, czas na poznanie historii i uroku uroczych miast takich jak Savannah, a na końcu trasa kończy się w miejscu, które może spełnić wszystkie wakacyjne marzenia - Orlando i mnóstwo parków tematycznych!

Parki Narodowe USA na Zachodnim Wybrzeżu - Road Trip kamperem – zdjęcie 1
Cele podróży

Parki Narodowe USA na Zachodnim Wybrzeżu - Road Trip kamperem

Jeśli szukasz planu podróży, dzięki któremu za jednym razem odwiedzisz takie miejsca jak Yosemite, Dolina Śmierci, Zion, Bryce Canyon, Grand Teton, Yellowstone i Rocky Mountain. W naszym planie podróży znajdziesz nie tylko oszałamiającą scenerię w Parkach Narodowych ale m.in. wypad do Las Vegas. To będzie niezapomniany Road Trip.

Z Los Angeles do Nowego Jorku. The Ultimate American Road Trip – zdjęcie 1
Cele podróży

Z Los Angeles do Nowego Jorku. The Ultimate American Road Trip

Dla marzycieli, artystów, pasjonatów historii i melomanów - road trip z zachodu na wschód Ameryki jest dla każdego! Nie ma dobrego ani złego sposobu, aby to zrobić, twoje opcje są nieograniczone, ale ruszaj w otwartą drogę z otwartą na pomysły głową. Wspomnienia z tego road tripu zostaną z Tobą na zawsze!

Podróż kamperem po stanach Oregon i Kalifornia - gotowa trasa kamperem – zdjęcie 1
Cele podróży

Podróż kamperem po stanach Oregon i Kalifornia - gotowa trasa kamperem

Niezależnie od tego, jakie masz pasje, różnorodność przyrodnicza i krajobrazowa Oregonu — wybrzeże, góry, rzeki, pustynie, równiny, lasy i doliny — zapewni Ci zarówno radosną przygodę na świeżym powietrzu, jak i spokojną eksplorację regionu. Oregon ma również więcej malowniczych dróg i tras turystycznych niż jakikolwiek inny stan, a także nie ma podatku od sprzedaży, więc jest mnóstwo okazji do zakupów.

Plaże Florydy i Archipelag Florida Keys - trasa podróży kamperem – zdjęcie 1
Cele podróży

Plaże Florydy i Archipelag Florida Keys - trasa podróży kamperem

Na tej trasie można podziwiać Archipelag Florida Keys, zobaczyć park narodowy Everglades, Sanibel, zajrzeć do świata z kreskówek Disneya i nie tylko … tym razem zabieramy was w podróż po Florydzie, jakiej dotąd nie znaliście. Jeśli już byliście w Orlando, możecie pominąć ten punkt programu i przeznaczyć czas na zwiedzanie innych zakątków.
z1