Blog

Kolacja, limuzyna i nocny przelot nad Las Vegas – zdjęcie 1
Helikoptery

Kolacja, limuzyna i nocny przelot nad Las Vegas

Wieczór rozpoczyna się eleganckim czterodaniowym menu degustacyjnym w Matteo’s Ristorante Italiano. Następnie będziecie mogli podziwiać migoczące światła Las Vegas Strip i Downtown bezpośrednio z helikoptera.

Grand Celebration - przelot helikopterem nad Wielkim Kanionem – zdjęcie 1
Helikoptery

Grand Celebration - przelot helikopterem nad Wielkim Kanionem

Wynajmij helikopter i przeleć się nad zaporą Hoovera, jeziorem Mead, zachodnią krawędzią Wielkiego Kanionu i wiele więcej!

Golden Eagle Air Tour – zdjęcie 1
Helikoptery

Golden Eagle Air Tour

Wycieczka helikopterem po zachodnim obrzeżu Wielkiego Kanionu, obejmująca widoki na zaporę Hoovera, jezioro Mead i rzekę Kolorado.

Wycieczki helikopterem w USA - Grand Canyon, Las Vegas, Horseshoe Bend, Monument Valley – zdjęcie 1
Helikoptery

Wycieczki helikopterem w USA - Grand Canyon, Las Vegas, Horseshoe Bend, Monument Valley

Sprawdź opcję różnych wycieczek helikopterami w USA. W swojej ofercie posiadamy przeloty nad Las Vegas, Grand Canyon, Monument Valley czy Horseshoe Bend. Codzienne wyloty z Las Vegas i innych lokalizacji.

Gadżety, które warto zabrać ze sobą w podróż po USA – zdjęcie 1
Porady

Gadżety, które warto zabrać ze sobą w podróż po USA

Planowanie podróży kamperem po Stanach Zjednoczonych to przygoda, która wymaga odpowiedniego przygotowania. Oprócz zaplanowania trasy i rezerwacji kempingów, istotne jest również wyposażenie się w kilka kluczowych gadżetów, które uczynią Twoją podróż nie tylko łatwiejszą, ale i przyjemniejszą. Oto lista must-have gadżetów, które powinieneś wg nas ze sobą zabrać.

Z Waszyngtonu do Orlando - gotowa trasa kamperem Cruise America – zdjęcie 1
Cele podróży

Z Waszyngtonu do Orlando - gotowa trasa kamperem Cruise America

Ta różnorodna trasa oferuje wszystko: zabytki i atrakcje Waszyngtonu, DC, możliwość odkrywania licznych szlaków pieszych, wspaniałe krajobrazy, obfitość dzikiej przyrody oraz wiele możliwości aktywności na świeżym powietrzu w pięknych parkach stanowych, światowej sławy plaże, w tym Virginia Beach, Outer Banks i Myrtle Beach, czas na poznanie historii i uroku uroczych miast takich jak Savannah, a na końcu trasa kończy się w miejscu, które może spełnić wszystkie wakacyjne marzenia - Orlando i mnóstwo parków tematycznych!

Rezerwacja one way. Przewodnik wynajmu kampera w USA i w Kanadzie – zdjęcie 1
Porady

Rezerwacja one way. Przewodnik wynajmu kampera w USA i w Kanadzie

Planowanie podróży kamperem po Ameryce Północnej z USAkamperem.pl jest łatwe i bezpieczne. Pomożemy Ci również zorganizować rezerwacje grupowe czy rezerwacja typu "one way". O tych drugich rezerwacjach przeczytasz w poniższym artykule

Generator prądu w amerykańskim kamperze - jak go używać? – zdjęcie 1
Porady

Generator prądu w amerykańskim kamperze - jak go używać?

Marzenie o podróżowaniu kamperem po malowniczych krajobrazach Ameryki Północnej może stać się rzeczywistością dzięki Cruise America i Cruise Canada. Oferują one komfortowe, doskonale wyposażone pojazdy, które umożliwiają niezależne zwiedzanie. Kluczowym elementem tych pojazdów jest generator prądu, który zapewnia dostęp do elektryczności w każdym miejscu. W tym artykule przybliżymy Ci, jak korzystać z generatora i ile kosztuje jego użycie.

Wynajem kampera w USA i w Kanadzie - wszystko co musisz wiedzieć przed wynajmem – zdjęcie 1
Porady

Wynajem kampera w USA i w Kanadzie - wszystko co musisz wiedzieć przed wynajmem

Ile kosztuje wynajem kampera w USA, a ile w Kanadzie? Kiedy najlepiej rezerwować kampera i od czego zacząć? Jakie dokumenty potrzebne są do wynajmu kampera w USA? Jakie opłaty poniesiesz w moemencie rezerwacji a jakie w momencie odbioru kampera?

Co zabrać ze sobą (a czego nie) do kampera Cruise America? – zdjęcie 1
Porady

Co zabrać ze sobą (a czego nie) do kampera Cruise America?

Kampery Cruise America nie mają wyposażenia dodatkowego. Mają na pokładzie najbardziej niezbędne elementy takie jak wąż do napełniania zbiornika z czystą wodą, wąż do opróżniania zbiorników z brudną wodą, a także przedłużacz i przejściówki do prądu. W kamperach nie ma natomiast wyposażenia osobistego tzn. pościeli, ręczników a także wyposażenia kuchennego. Przeczytaj co warto zarezerwować wcześniej, co można kupić na miejscu, a co polecamy wziąć ze sobą z Polski.

Parki Narodowe USA na Zachodnim Wybrzeżu - Road Trip kamperem – zdjęcie 1
Cele podróży

Parki Narodowe USA na Zachodnim Wybrzeżu - Road Trip kamperem

Jeśli szukasz planu podróży, dzięki któremu za jednym razem odwiedzisz takie miejsca jak Yosemite, Dolina Śmierci, Zion, Bryce Canyon, Grand Teton, Yellowstone i Rocky Mountain. W naszym planie podróży znajdziesz nie tylko oszałamiającą scenerię w Parkach Narodowych ale m.in. wypad do Las Vegas. To będzie niezapomniany Road Trip.

Z Los Angeles do Nowego Jorku. The Ultimate American Road Trip – zdjęcie 1
Cele podróży

Z Los Angeles do Nowego Jorku. The Ultimate American Road Trip

Dla marzycieli, artystów, pasjonatów historii i melomanów - road trip z zachodu na wschód Ameryki jest dla każdego! Nie ma dobrego ani złego sposobu, aby to zrobić, twoje opcje są nieograniczone, ale ruszaj w otwartą drogę z otwartą na pomysły głową. Wspomnienia z tego road tripu zostaną z Tobą na zawsze!
z2
Icon