Porady

Gadżety, które warto zabrać ze sobą w podróż po USA – zdjęcie 1
Porady

Gadżety, które warto zabrać ze sobą w podróż po USA

Planowanie podróży kamperem po Stanach Zjednoczonych to przygoda, która wymaga odpowiedniego przygotowania. Oprócz zaplanowania trasy i rezerwacji kempingów, istotne jest również wyposażenie się w kilka kluczowych gadżetów, które uczynią Twoją podróż nie tylko łatwiejszą, ale i przyjemniejszą. Oto lista must-have gadżetów, które powinieneś wg nas ze sobą zabrać.

Rezerwacja one way. Przewodnik wynajmu kampera w USA i w Kanadzie – zdjęcie 1
Porady

Rezerwacja one way. Przewodnik wynajmu kampera w USA i w Kanadzie

Planowanie podróży kamperem po Ameryce Północnej z USAkamperem.pl jest łatwe i bezpieczne. Pomożemy Ci również zorganizować rezerwacje grupowe czy rezerwacja typu "one way". O tych drugich rezerwacjach przeczytasz w poniższym artykule

Generator prądu w amerykańskim kamperze - jak go używać? – zdjęcie 1
Porady

Generator prądu w amerykańskim kamperze - jak go używać?

Marzenie o podróżowaniu kamperem po malowniczych krajobrazach Ameryki Północnej może stać się rzeczywistością dzięki Cruise America i Cruise Canada. Oferują one komfortowe, doskonale wyposażone pojazdy, które umożliwiają niezależne zwiedzanie. Kluczowym elementem tych pojazdów jest generator prądu, który zapewnia dostęp do elektryczności w każdym miejscu. W tym artykule przybliżymy Ci, jak korzystać z generatora i ile kosztuje jego użycie.

Wynajem kampera w USA i w Kanadzie - wszystko co musisz wiedzieć przed wynajmem – zdjęcie 1
Porady

Wynajem kampera w USA i w Kanadzie - wszystko co musisz wiedzieć przed wynajmem

Ile kosztuje wynajem kampera w USA, a ile w Kanadzie? Kiedy najlepiej rezerwować kampera i od czego zacząć? Jakie dokumenty potrzebne są do wynajmu kampera w USA? Jakie opłaty poniesiesz w moemencie rezerwacji a jakie w momencie odbioru kampera?

Co zabrać ze sobą (a czego nie) do kampera Cruise America? – zdjęcie 1
Porady

Co zabrać ze sobą (a czego nie) do kampera Cruise America?

Kampery Cruise America nie mają wyposażenia dodatkowego. Mają na pokładzie najbardziej niezbędne elementy takie jak wąż do napełniania zbiornika z czystą wodą, wąż do opróżniania zbiorników z brudną wodą, a także przedłużacz i przejściówki do prądu. W kamperach nie ma natomiast wyposażenia osobistego tzn. pościeli, ręczników a także wyposażenia kuchennego. Przeczytaj co warto zarezerwować wcześniej, co można kupić na miejscu, a co polecamy wziąć ze sobą z Polski.

Przewodnik po różnych rodzajach kamperów dostępnych w wypożyczalni Cruise America i Cruise Canada – zdjęcie 1
Porady

Przewodnik po różnych rodzajach kamperów dostępnych w wypożyczalni Cruise America i Cruise Canada

Wybierając model kampera na wakacje, zawsze warto dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb i liczby osób, które będą podróżować. Zatem który kamper Cruise America będzie najlepszy dla Ciebie i Twoich towarzyszy podróży? Chcesz dowiedzieć się, jak wyposażone są te kampery i ile kosztuje wynajem dodatkowego wyposażenia? Co w ogóle kryje się pod amerykańskimi oznaczeniami? A także, czy wszystkie kampery Cruise America i Cruise Canada naprawdę wyglądają tak samo jak na zdjęciach? Na te wszystkie pytania odpowiemy w poniższym artykule.
z1