Golden Eagle Air Tour

Golden Eagle Air Tour – główne zdjęcie

Ta niezapomniana wycieczka helikopterowa oferuje ekscytujące widoki z lotu ptaka na zachodnią krawędź Grand Canyon. Helikopter jest wyposażony w klimatyzację, duże okna i słuchawki redukujące hałas, oferujące muzykę i audio-przewodnik w wybranym przez Ciebie języku. Zobaczysz ogromne jezioro Mead, tamę Hoovera, rozległą pustynię Mojave i klify Grand Wash w drodze do kanionu. Po przybyciu na West Rim zobaczysz prawdziwe cuda natury, w tym kolosalne kamienne ściany – naprawdę niesamowite dzieło natury, które większość odwiedzających uważa za zapierające dech w piersiach.

Wynajem helikopterów w USA

Przewodnik audio dostępny w języku chińskim – mandaryńskim i kantońskim, holenderskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, koreańskim, portugalskim i hiszpańskim.

Najważniejsze informacje wycieczki

Kiedy?

 • Wyjazdy codzienne z wyjątkiem 25 grudnia

Rodzaj transportu?

 • Śmigłowiec

Czas trwania wycieczki

 • Około 3,5-4 godzin od odbioru z hotelu do transportu powrotnego

 • Czas lotu około 70 minut

Miejsce startu helikoptera

 • Terminal miejski w Boulder, 1265 Airport Road Boulder City, NV 89005 (można tutaj dojechać własnycm samochodem/kamperem)

Wycieczka obejmuje

Wycieczka helikopterem po zachodnim obrzeżu Wielkiego Kanionu, obejmująca widoki na zaporę Hoovera, jezioro Mead i rzekę Kolorado

Transfer

W cenie transfer w obie strony z wybranych hoteli/kempingów przy Las Vegas Strip

Helikoptery w USA - wynajem

Przykładowy plan podróży

 1. Klienci są odbierani z wybranych hoteli/kempingów w Las Vegas.

 2. Klienci przybywają do terminalu Boulder w celu odprawy. Każdy pasażer, który ukończył 18 lat, będzie zobowiązany do przedstawienia ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem wydanego przez organ państwowy.

 3. Klienci wsiadają do helikoptera. Czas lotu helikopterem w obie strony wynosi około 70 minut.

 4. Ciesz się malowniczą trasą przelatującą nad zaporą Hoovera, jeziorem Mead, klifami Grand Wash, rzeką Kolorado i zachodnią krawędzią Wielkiego Kanionu.

 5. Powrót do terminalu w Boulder.

 6. Transfer powrotny do hotelu/kempingu w Las Vegas.

Warunki rezerwacji i regulamin

 • Przynieś swój dowód osobisty. Pasażerowie, którzy ukończyli 18 lat, muszą zabrać ze sobą dokument tożsamości (paszport lub inny urzędowy dokument). Osoby poniżej 18 roku życia muszą być w towarzystwie swoich opiekunów prawnych.

 • Check-in odbywa się na 45 minut przed godziną rozpoczęcia zarezerwowanego lotu.

 • Bezpłatny transfer jest dostępny z wybranych hoteli/kempingów w Las Vegas.

 • Prosimy o potwierdzenie możliwości odbioru z hotelu/kempingu podczas rezerwacji.

 • Wszyscy pasażerowie helikoptera zostaną zważeni w momencie odprawy. Papillon będzie pobierać opłaty od pasażerów ważących 300 funtów (136 kg) lub więcej za dodatkowe siedzenie.

 • Napiwek pilotażowy nie jest wliczony w cenę i zależy od indywidualnego uznania.

 • ZASADY ANULOWANIA WYCIECZKI: Wycieczkę można zmienić lub anulować bez kary do 72 godzin przed wylotem, w zależności od dostępności. Anulowanie w ciągu 72 godzin od wylotu nie podlega zwrotowi. W przypadku nie pojawienia się zostanie naliczona pełna opłata bez zwrotu kosztów. Loty mogą zostać odwołane ze względu na brak wystarczającej ilości pasażerów, pogodę itp.

 • Ograniczenia dotyczące bagażu — ze względu na ograniczoną przestrzeń na pokład samolotu nie można wnosić torebek, plecaków i innego bagażu.

 • Wszyscy pasażerowie są zobowiązani do ponownego potwierdzenia lotu co najmniej 24 godziny wcześniej, kontaktując się bezpośrednio z centrum obsługi w Las Vegas - numer tel będzie podany na potwierdzeniu rezerwacji. Centrum obsługi pracuje codziennie od 8:00 do 20:00 (czasu pacyficznego). Rezerwacje bez potwierdzonych informacji o odbiorze zostaną umieszczone na liście oczekujących.

Cena powyższej wycieczki

 • $489/osobę

 • $2844/prywatny helikopter na wyłączność dla max 6 osób

w/w ceny zawierają już wszystkie podatki i są cena ostateczną.

Rezerwacje helikopterów

W celu dokonania rezerwacji proszę o kontakt mailowy [email protected] 

Golden Eagle Air Tour – zdjęcie 1
Golden Eagle Air Tour – zdjęcie 2
Golden Eagle Air Tour – zdjęcie 3
Golden Eagle Air Tour – zdjęcie 4
CampRest.com
CampRest.com

Portal CampRest stworzyliśmy dla ludzi, którzy cenią wolność i podróżują na własną rękę.