Rezerwacja one way. Przewodnik wynajmu kampera w USA i w Kanadzie

Cruise America kamper

Planowanie podróży kamperem po Ameryce Północnej z USAkamperem.pl jest łatwe i bezpieczne. Pomożemy Ci również zorganizować rezerwacje grupowe czy rezerwacja typu "one way". O tych drugich rezerwacjach przeczytasz w poniższym artykule.

Co to jest rezerwacja "one way"?

Standardowo rezerwacje, które polegają na tym, że kampera odbiera się i oddaje w tym samym miejscu nazywane są rezerwacjami "round trip". Rezerwacja "one way" to opcja, która pozwala Ci odebrać kampera w jednym miejscu, a oddać w innym. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy planują podróż bez konieczności powrotu do punktu wyjścia. Daje to większą swobodę w planowaniu trasy i pozwala zaoszczędzić czas.

Ile kosztuje oddanie kampera w innym miejscu?

Koszt wynajmu kampera w opcji "one way" jest zmienny i zależy od wielu czynników, w tym od lokalizacji odbioru i oddania pojazdu. Standardowo, do ceny wynajmu doliczana jest opłata w wysokości od 250 do 700 dolarów (plus podatek stanowy), która zależy głównie od dystansu między punktami odbioru a oddania.

Aby sprawdzić dokładną cenę, skorzystaj z naszej wyszukiwarki na USAkamperem.pl:

  • wybierz miejsce odbioru kampera,
  • wybierz daty w których chcesz podróżować i naciśnij przycisk lupki
  • poniżej pojawią się ceny wynajmu kamperów w tym terminie w tej lokalizacji
  • do tej ceny trzeba po prostu doliczyć cenę oddania kampera w innym miejscu
  • wypełnij i wyślij formularz jeżeli chcesz sprawdzić cenę i dostępność "one-way".

Planowanie rezerwacji one-way

Zalecamy dokonywanie rezerwacji z co najmniej półrocznym, a najlepiej rocznym wyprzedzeniem. Oczywiście istnieją sytuacje, gdy możliwe jest zarezerwowanie kampera na krótko przed planowaną datą wyjazdu, ale jest to zależne od dostępności pojazdów i konkretnej trasy.

Kolejność rezerwacji: bilety lotnicze czy kamper?

Zanim zarezerwujesz bilety lotnicze, zalecamy sprawdzenie dostępności kamperów na wybranej trasę. Może się zdarzyć, że dostępne będą tylko kampery na alternatywnych trasach, co może wpłynąć na Twoje plany podróży. Przykładowo chcąc przjechać trasę z Nowego Jorku do Orlando na Florydzie weź pod uwagę, że Cruise America może zaproponować trasę odwrtoną czyli z Orlando do Nowego Jorku.

Dostępność rezerwacji one way

Niestety, rezerwacje one-way nie zawsze są łatwo dostępne, szczególnie na mniej popularnych trasach. Najwięcej możliwości wynajmu w tej opcji znajdziesz w największych i najbardziej popularnych punktach Cruise America.

Zarezerwuj już dzisiaj

Rezerwacja kampera typu "one way" z USAkamperem.pl otwiera przed Tobą drzwi do niezapomnianej przygody po Ameryce Północnej. Pamiętaj, aby odpowiednio zaplanować swoją podróż, biorąc pod uwagę dostępność pojazdów oraz koszty związane z różnymi lokalizacjami oddania kampera. Do końca roku ceny w naszej wyszukiwarce cen uwględniają 15% zniżkę za wczesną rezerwację na wszystkie wynajmy po 1 kwietnia. W styczniu ta zniżka zmniejsza się do 10%, a w lutym tylko 5%.

USA Kamperem
USA Kamperem

Jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem Cruise America i Cruise Canada w Polsce. Od 2020 roku można u nas łatwo i bezpiecznie zarezerwować kampera w USA lub w Kanadzie. Wiemy kiedy i gdzie najkorzystniej jest wynająć kampera. Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwści mailowo lub telefonicznie.

Czytaj także