USA Kamperem

Gadżety, które warto zabrać ze sobą w podróż po USA – zdjęcie 1
Porady

Gadżety, które warto zabrać ze sobą w podróż po USA

Planowanie podróży kamperem po Stanach Zjednoczonych to przygoda, która wymaga odpowiedniego przygotowania. Oprócz zaplanowania trasy i rezerwacji kempingów, istotne jest również wyposażenie się w kilka kluczowych gadżetów, które uczynią Twoją podróż nie tylko łatwiejszą, ale i przyjemniejszą. Oto lista must-have gadżetów, które powinieneś wg nas ze sobą zabrać.

Z Waszyngtonu do Orlando - gotowa trasa kamperem Cruise America – zdjęcie 1
Cele podróży

Z Waszyngtonu do Orlando - gotowa trasa kamperem Cruise America

Ta różnorodna trasa oferuje wszystko: zabytki i atrakcje Waszyngtonu, DC, możliwość odkrywania licznych szlaków pieszych, wspaniałe krajobrazy, obfitość dzikiej przyrody oraz wiele możliwości aktywności na świeżym powietrzu w pięknych parkach stanowych, światowej sławy plaże, w tym Virginia Beach, Outer Banks i Myrtle Beach, czas na poznanie historii i uroku uroczych miast takich jak Savannah, a na końcu trasa kończy się w miejscu, które może spełnić wszystkie wakacyjne marzenia - Orlando i mnóstwo parków tematycznych!

Rezerwacja one way. Przewodnik wynajmu kampera w USA i w Kanadzie – zdjęcie 1
Porady

Rezerwacja one way. Przewodnik wynajmu kampera w USA i w Kanadzie

Planowanie podróży kamperem po Ameryce Północnej z USAkamperem.pl jest łatwe i bezpieczne. Pomożemy Ci również zorganizować rezerwacje grupowe czy rezerwacja typu "one way". O tych drugich rezerwacjach przeczytasz w poniższym artykule

Generator prądu w amerykańskim kamperze - jak go używać? – zdjęcie 1
Porady

Generator prądu w amerykańskim kamperze - jak go używać?

Marzenie o podróżowaniu kamperem po malowniczych krajobrazach Ameryki Północnej może stać się rzeczywistością dzięki Cruise America i Cruise Canada. Oferują one komfortowe, doskonale wyposażone pojazdy, które umożliwiają niezależne zwiedzanie. Kluczowym elementem tych pojazdów jest generator prądu, który zapewnia dostęp do elektryczności w każdym miejscu. W tym artykule przybliżymy Ci, jak korzystać z generatora i ile kosztuje jego użycie.

Wynajem kampera w USA i w Kanadzie - wszystko co musisz wiedzieć przed wynajmem – zdjęcie 1
Porady

Wynajem kampera w USA i w Kanadzie - wszystko co musisz wiedzieć przed wynajmem

Ile kosztuje wynajem kampera w USA, a ile w Kanadzie? Kiedy najlepiej rezerwować kampera i od czego zacząć? Jakie dokumenty potrzebne są do wynajmu kampera w USA? Jakie opłaty poniesiesz w moemencie rezerwacji a jakie w momencie odbioru kampera?

Co zabrać ze sobą (a czego nie) do kampera Cruise America? – zdjęcie 1
Porady

Co zabrać ze sobą (a czego nie) do kampera Cruise America?

Kampery Cruise America nie mają wyposażenia dodatkowego. Mają na pokładzie najbardziej niezbędne elementy takie jak wąż do napełniania zbiornika z czystą wodą, wąż do opróżniania zbiorników z brudną wodą, a także przedłużacz i przejściówki do prądu. W kamperach nie ma natomiast wyposażenia osobistego tzn. pościeli, ręczników a także wyposażenia kuchennego. Przeczytaj co warto zarezerwować wcześniej, co można kupić na miejscu, a co polecamy wziąć ze sobą z Polski.

Parki Narodowe USA na Zachodnim Wybrzeżu - Road Trip kamperem – zdjęcie 1
Cele podróży

Parki Narodowe USA na Zachodnim Wybrzeżu - Road Trip kamperem

Jeśli szukasz planu podróży, dzięki któremu za jednym razem odwiedzisz takie miejsca jak Yosemite, Dolina Śmierci, Zion, Bryce Canyon, Grand Teton, Yellowstone i Rocky Mountain. W naszym planie podróży znajdziesz nie tylko oszałamiającą scenerię w Parkach Narodowych ale m.in. wypad do Las Vegas. To będzie niezapomniany Road Trip.

Z Los Angeles do Nowego Jorku. The Ultimate American Road Trip – zdjęcie 1
Cele podróży

Z Los Angeles do Nowego Jorku. The Ultimate American Road Trip

Dla marzycieli, artystów, pasjonatów historii i melomanów - road trip z zachodu na wschód Ameryki jest dla każdego! Nie ma dobrego ani złego sposobu, aby to zrobić, twoje opcje są nieograniczone, ale ruszaj w otwartą drogę z otwartą na pomysły głową. Wspomnienia z tego road tripu zostaną z Tobą na zawsze!

Przewodnik po różnych rodzajach kamperów dostępnych w wypożyczalni Cruise America i Cruise Canada – zdjęcie 1
Porady

Przewodnik po różnych rodzajach kamperów dostępnych w wypożyczalni Cruise America i Cruise Canada

Wybierając model kampera na wakacje, zawsze warto dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb i liczby osób, które będą podróżować. Zatem który kamper Cruise America będzie najlepszy dla Ciebie i Twoich towarzyszy podróży? Chcesz dowiedzieć się, jak wyposażone są te kampery i ile kosztuje wynajem dodatkowego wyposażenia? Co w ogóle kryje się pod amerykańskimi oznaczeniami? A także, czy wszystkie kampery Cruise America i Cruise Canada naprawdę wyglądają tak samo jak na zdjęciach? Na te wszystkie pytania odpowiemy w poniższym artykule.

Podróż kamperem po stanach Oregon i Kalifornia - gotowa trasa kamperem – zdjęcie 1
Cele podróży

Podróż kamperem po stanach Oregon i Kalifornia - gotowa trasa kamperem

Niezależnie od tego, jakie masz pasje, różnorodność przyrodnicza i krajobrazowa Oregonu — wybrzeże, góry, rzeki, pustynie, równiny, lasy i doliny — zapewni Ci zarówno radosną przygodę na świeżym powietrzu, jak i spokojną eksplorację regionu. Oregon ma również więcej malowniczych dróg i tras turystycznych niż jakikolwiek inny stan, a także nie ma podatku od sprzedaży, więc jest mnóstwo okazji do zakupów.

Plaże Florydy i Archipelag Florida Keys - trasa podróży kamperem – zdjęcie 1
Cele podróży

Plaże Florydy i Archipelag Florida Keys - trasa podróży kamperem

Na tej trasie można podziwiać Archipelag Florida Keys, zobaczyć park narodowy Everglades, Sanibel, zajrzeć do świata z kreskówek Disneya i nie tylko … tym razem zabieramy was w podróż po Florydzie, jakiej dotąd nie znaliście. Jeśli już byliście w Orlando, możecie pominąć ten punkt programu i przeznaczyć czas na zwiedzanie innych zakątków.
z1